košík je prázdný

O Iricraftu

Vítejte v mém kreativním světě!
Jmenuji se iri a stále něco kutím, tvořím nebo alespoň vymýšlím co bych tvořit mohla.

Miluji svět barev, látek a příjemných materiálů. Obklopuji se drobnostmi, výmysly i nesmysly, zabývám se detaily. Zkrátka vším, co mi vykouzlí úsměv na tváři a zpříjemňuje bytí :-)

Od malička kdy jsem ještě nedosáhla na pedál Singerovky (šlapat za mě musela babička či jiný příbuzný co byl po ruce) jsem si šila pro radost. Vždy mě zaujalo vše jiné, barevné, hravé, s detaily nepatrnými na první pohled. Dětský svět jsem tak znovuobjevila před pár lety díky svým malým neteřím. Jejich fantazie, hravost a občas i nervy beroucí kreativita (kdy se mi potajnu s nůžkami „hraboší“ v pečlivě střežených látkových pokladech) je pro mne inspirací. Užívám si jejich bezstarostný svět tvoření, kdy jim nezáleží zda domeček pro panenky je výsledkem několikatýdenní práce nebo prostě jen z krabice od bot. Je to prostě jejich vysněná hračka, která je dokonalá i když je nedokonalá. A takový je i můj kreativní svět – dokonale nedokonalý. Ač se snažím ze všech sil, aby byl výrobek dokonalý, občas má i své chyby. Ale v tom tkví kouzlo ruční kreativní práce, která dělá výrobek jedinečným.

Vězte, že ač je výrobek dokonale dokonalý či dokonale nedokonalý, každý je vyroben s láskou a pečlivostí tak, aby Vám či Vašim dětem vykouzlil úsměv na tváři, přinesl kousek radosti a dětské hravosti :-)

iri

iri